Creixem Junts
Llar, Ed. Infantil, Ed. Primària i Ed. Secundària

Equip pedagògic

A l’escola som al teu costat

Equip directiu

Director Carles  Pascual
Sots-directora Roser González
Cap d'estudis Infantil i Primària Raül Pintor
Cap d'estudis de Secundària Maite Ibànyez

Llar d'Infants (de 0 a 3 anys)

Tutors  
P 0 Vero Huertas
P 1 Fanny Jarque
P 2 Txus Linde i Xavi Giráldez

Educació Infantil (de 3 a 6 anys)

Tutors  
P 3 Marta Clusella               Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
P 4 Clara Vilaró                    Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
P 5 Mercè Navarro              Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Especialistes  
Anglès Anna Zahinos, Mercè Foraster i Maria Barreno
Música Olga Ortega
Informàtica Anna Zahinos
Psicomotricitat Raül Pintor
Reforç Educació Infantil Olga Ortega 
Psicòloga Noèlia Belmonte

Educació Primària (de 6 a 12 anys)

Tutors  
1r Isabel Ruzafa                     Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
2n Cristina Sagüillo                Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
3r Carme Benítez                   Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
4t Marta Muñiz                       Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Montse Munells                 Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Neus Bonet                        Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Especialistes  
Anglès Mercè Foraster, Anna Zahinos, Maria Barreno
Música Carles Pascual i Anna Zahinos
Informàtica Carme Benítez i Marta Muñiz 
Educació Física i Robòtica Raül Pintor
Sardanes Albert López
Reforç Educació Primària Isabel Ruzafa, Cristina Sagüillo, Carme Benítez,  Olga Ortega, Marta Muñiz, Neus Bonet i Montse Munells
Psicòloga Noèlia Belmonte

Educació Secundària (de 12 a 16 anys)

Tutors  
1r Maite Ibànyez                             Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
2n Natividad Nebreda                     Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
3r Glòria Casas                                Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
4t Roser González                           Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Especialistes  
Català, Llatí, Educació Visual i Plàstica Glòria Casas
Castellà i Francès Natividad Nebreda
Anglès Maite Ibànyez
Matemàtiques David Llorca i Roser González
Ciències Socials Alfred Bravo                                 Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Biologia, Geologia,  Física i Química David Llorca i Roser González
Tecnologia i Robòtica David Llorca                                 Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Educació Física Núria Solà                                     Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Música Carles Mas de  Xaxars