100 anys d'Escola a Badalona

Llar, Ed. Infantil, Ed. Primària i Ed. Secundària

Llar d'Infants petit NJ Praga

ESCOLA GEP

L’ús de les llengües és essencial en el món global en el que vivim i  es desenvoluparan els nostres alumnes.

Des que el nostre centre va ser seleccionat pel Departament d’Ensenyament com a escola GEP, Generació Plurilingüe, promovem l’ensenyament amb metodologies AICLE, Aprenentatge Integrat de Continguts en Llengües Estrangeres, impartint matèries no lingüístiques en anglès i realitzem  estades d’Immersió lingüística. Aquestes iniciatives  s’apliquen des de la Llar fins a Secundària.

Utilitzem cookies
Aquest lloc utilitza "COOKIES" per garantir el correcte funcionament del nostre portal web, millorant la seguretat, per obtenir una eficiència i una personalització superior i per recopilar dades estadístiques.
Feu clic a "ACEPTAR" per autoritzar el seu ús o a “REBUTJAR” per refusar-les. En aquest cas no es pot garantir la plena funcionalitat de la pàgina. Podeu obtenir més informació a la nostra POLÍTICA DE COOKIES o al peu de la pàgina.